Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020

Football League: Νίκες στο 92' για Αιγάλεω, Θεσπρωτό και Ολυμπιακό Βόλου!

Football League: Νίκες στο 92' για Αιγάλεω, Θεσπρωτό και Ολυμπιακό Βόλου! (αποτελέσματα-βαθμολογία)
Πέντε παιχνίδια... καμία ισοπαλία στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League. Αιγάλεω, Θεσπρωτός και Ολυμπιακός Βόλου πήραν το τρίποντο στο 92ο λεπτό! Με γκολ του Κολλά στο 92' ο Θεσπρωτός νίκησε 1-0 την Καβάλα. Με πέναλτι - γκολ του Τσιλιγκίρη στο 92' το Αιγάλεω επικράτησε 1-0 της Βέροιας και με κεφαλιά του Τσίτα στο 92' ο Ολυμπιακός Βόλου υποχρέωσε σε ήττα την Καλαμάτα του Νίκου Αναστόπουλου.
Στο ντέρμπι της Ρόδου, ο εκπληκτικός στο β' ημίχρονο Διαγόρας νίκησε 3-1 τον Ιάλυσο, ο οποίος είχε προηγηθεί στο 33', ενώ εύκολο απόγευμα είχε η Ιεράπετρα, η οποία επικράτησε 3-0 της Τρίγλιας.